FAQ

Escape room, to gra na żywo, gdzie w ciągu określonego czasu musisz rozwiązać szereg zagadek. Grę dopełnia scenografia, efekty wizualne i dźwiękowe.
Nie, nigdy nie zamykamy graczy w pokojach. Drzwi wyjściowe zawsze pozostają otwarte w trakcie gry.
W zależności od scenariusza czasy są różne, zazwyczaj jest to od 60 do 90 minut. Oczywiście pokój możesz przejść dużo szybciej, jeśli tylko jesteś na tyle dobra/y, żeby rozwiązać zagadki poniżej wyznaczonego czasu.
Zagadki się nie zmieniają, ale warto zabrać swoich znajomych, którzy jeszcze nie byli i przeżyć jeszcze raz przygodę, tym razem jako przewodnik. Zapraszamy!
W pokoju będzie tylko i wyłącznie grupa, z którą przyszedłeś. W naszych pokojach w grze może brać udział od 2 do 5 osób. Pokoje są tak zaprojektowane, że nie da się ich przejść samemu.
Absolutnie nic! Wszystko czego potrzebujesz zapewniamy na miejscu.
Nie mamy limitu wieku, ale osoby poniżej 15 roku życia mogą odwiedzać pokoje tylko pod opieką osoby dorosłej.
Tak, możliwa jest zarówno płatność kartą, jak i gotówką.
Podczas gry przebywasz w pokoju tylko z osobami, z którymi przyszedłeś. Pomiędzy kolejnymi grupami jest przerwa. Jedyna osoby (lub osoby), które spotkasz poza swoją grupą, to mistrz gry.
Lokal znajduje się na osiedlu, gdzie zarówno obok, jak i w najbliższej okolicy jest sporo dostępnych miejsc parkingowych. Wszystkie miejsca są bezpłatne.
Tak, jest możliwa zagrania w 6 osób. Proszę dokonać rezerwacji na 5 osób i w komentarzu napisanie wiadomości, że będzie Was więcej. Prosimy tylko, żeby pamiętać, że pokój był przygotowany z myślą o grupach 2-5 i w związku z tym niektóre pomieszczenia mogą być ciasne.
Tak. Więcej informacji znajdziesz na stronie Vouchery.